Leading Wholesale Distributor of glow candy pebbles stone, multicolored pebbles stone and multi colored pebbles from Jagatdal.
₹ 60 / Kg Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Usage/Application | Deck |
| Material | Stone |
| Shape | Round |
₹ 13 / Kg Get Latest Price
| Color | Multicolor |
| Size | 10 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Usage/Application | Landscaping |
| Shape | Round |
| Material | Pebble Stone |
| Country of Origin | Made in India |
MINIMUM ORDER QUANTITY 100 KG.
We "Kumar Seller Store" are the leading Wholesaler, Retailer And Distributor of a wide range of Glazed Gravels, Candy Pebble, Polished Pebble and many more.
Under the valuable guidance of our mentor, Mr.Bishal Shaw , we are growing with a notable rate in the market. He has spent long years in the industry to have rich industrial experience enabling us to understand the varied requirements of our clients.
₹ 15 / Kg Get Latest Price
| Size | 20 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | multy |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Pebble Stone |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 1000 Kg
COLOUR MULTY PRICE 20/-KGPACKING TYPE 25 KG BEGMINIMUM ORDER 100 KGALL COLOURS AVAILABLE
Bishal Gupta (CEO)
Kumar Seller Store
0, 17/3, Ward No 17, BL No 19, Bhatpara
Jagatdal - 743125, North 24 Parganas, West Bengal, India