Offering you a complete choice of products which include river pebble stone, white small pebbles, super white pebbles, black stone pebbles, black pebbles and river boulder stone.
₹ 10 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Size | 50 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | White |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Round |
₹ 34 / Kg Get Latest Price
| Size | 15 mm |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Round |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | White |
| Usage/Application | Landscaping |
₹ 30 / Kg Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | White |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Round |
₹ 30 / Kg Get Latest Price
| Size | 15 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | Black |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Round |
₹ 20 / Kg Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | White |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Round |
₹ 24 / Kg Get Latest Price
| Size | 25 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | White |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Round |
₹ 20 / Kg Get Latest Price
| Size | 40 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Black |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Tumbled |
₹ 12 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 50 mm |
| Size | 50 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | Black |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Stone |
| Shape | Round |
Bishal Gupta (CEO)
Kumar Seller Store
0, 17/3, Ward No 17, BL No 19, Bhatpara
Jagatdal - 743125, North 24 Parganas, West Bengal, India