Prominent & Leading Wholesale Distributor from Jagatdal, we offer marble chips white, white marble stone chips, multicolor marble chips and white marble chips.
₹ 12 / Kg Get Latest Price
| Size | 6 mm |
| Usage/Application | Indoor |
| Packaging Size | 13kg |
Minimum order quantity: 5000 Kg
MINIMUM ORDER QUANTITY 1 TONPAYMENT METHOD FULL ADVANCEGOODS ONCE SOLD WILL NOT TAKEN BACKCOLOUR WHITE SIZE STANDARD WHITE CHIPS
₹ 12 / Kg Get Latest Price
| Size | 6 mm |
| Color | White |
| Usage/Application | Building |
| Packaging Size | 25 kg |
Minimum order quantity: 5000 Kg
Marble chips Minimum order quantity of 5000 kg.
We "Kumar Seller Store" are the leading Wholesaler, Retailer And Distributor of a wide range of Glazed Gravels, Candy Pebble, Polished Pebble and many more.
Under the valuable guidance of our mentor, Mr.Bishal Shaw , we are growing with a notable rate in the market. He has spent long years in the industry to have rich industrial experience enabling us to understand the varied requirements of our clients.
₹ 13 / Kg Get Latest Price
| Size | 9 mm |
₹ 11999 / Tonne Get Latest Price
| Size | 6 mm |
₹ 13 / Kg Get Latest Price
| Size | 12 mm |
| Usage/Application | Gardening |
Bishal Gupta (CEO)
Kumar Seller Store
0, 17/3, Ward No 17, BL No 19, Bhatpara
Jagatdal - 743125, North 24 Parganas, West Bengal, India