We are a leading Wholesale Distributor of river pebble for landscaping, glow candy pebbles and river boulder stone from Jagatdal, India.
₹ 10 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 40 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Country of Origin | Made in India |
| kss | 50kg |
Minimum order quantity: 2000 Kg
Multy color available
₹ 60 / Kg Get Latest Price
| Size | 40 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Deck |
| Material | Stone |
| Shape | Round |
₹ 12 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 75 mm |
| Size | 50 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Color | Black |
| Usage/Application | Landscaping |
| Material | Natural Stone |
| Shape | Tumbled |
Minimum order quantity: 15000 Kg
MINIMUM ORDER QUANTITY 500 KG.
We "Kumar Seller Store" are the leading Wholesaler, Retailer And Distributor of a wide range of Glazed Gravels, Candy Pebble, Polished Pebble and many more.
Under the valuable guidance of our mentor, Mr.Bishal Shaw , we are growing with a notable rate in the market. He has spent long years in the industry to have rich industrial experience enabling us to understand the varied requirements of our clients.
Bishal Gupta (CEO)
Kumar Seller Store
0, 17/3, Ward No 17, BL No 19, Bhatpara
Jagatdal - 743125, North 24 Parganas, West Bengal, India