Offering you a complete choice of products which include river gravel stones for landscaping.
₹ 9000 / Tonne Get Latest Price
| Grade | Aggregate |
| Model Number | 2517 |
| Specific Gravity | River Gravel |
| Volume Weight | 50kg |
| Physical State | West Bengal |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | 50 kg approx |
| Kumar Seller Store's Product | 50kg beg packing |
| Size | 10mm |
| Thickness | 12 mm |
Minimum order quantity: 1000 Tonne
Kumar seller store Gravel stones for landscaping
Bishal Gupta (CEO)
Kumar Seller Store
0, 17/3, Ward No 17, BL No 19, Bhatpara
Jagatdal - 743125, North 24 Parganas, West Bengal, India